Grupy Firmowe » Krajowe » 1-dniowe

KAZIMIERZ DOLNY- KOZŁÓWKA - 1 dzień

Plan

Podstawienie autokaru w miejscu zbiórki w godzinach porannych.

Przejazd do Kozłówki. Spacer po zespole parkowym Zamoyskich, zwiedzanie powozowni, kaplicy, Galerii Socrealizmu. Następnie zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Zamoyskich znajdujące się w XVIII-wiecznym pałacu - najlepiej zachowana rezydencja magnacka w Polsce i jedna z nielicznych w Europie z tak autentycznym, niemal kompletnym wyposażeniem.

Następnie przejazd do Kazimierza Dln.

Przerwa na obiad

Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta.Do najciekawszych zabytków należą: malownicze kamieniczki w rynku, Góra Trzech Krzyży, Kościół Farny, baszta i ruiny zamku, Mały Rynek z synagogą. Proponujemy także przejazd melexami na zwiedzane Wąwozu Korzeniowy Dół (przepiękny,bajkowy wąwóz - wystające, poskręcane fantastycznie korzenie drzew rosnących na skarpach powodująwrażenie wejścia w świat powieści Tolkiena) /lub rejs po Wiśle (statek płynie w górę Wisły, mijając m.in.: stare kamieniołomy i Mięćmierz).

Na koniec – chwila czasu wolnego do dyspozycji uczestników.

Wyjazd w drogę powrotną ok. 18:30.

            Planowany powrót w miejsce zbiórki ok.22:00.

W cenie: przejazd autokarem (klimatyzacja, DVD, fotele lotnicze)WC, 1 obiad, usługa przewodnicka, opieka pilota, bilety wstępu według programuubezpieczenie, marża biura, podatek VAT.

Termin: do uzgodnienia

Zadaj pytanie

Telefon 29 764 90 10 lub 29 764 81 55
PN-PT 9.00-18.00 | SOB 9.00-13.00
Facebook