Grupy Firmowe » Zagraniczne » 4-dniowe

"NADBAŁTYCKIM SZLAKIEM” – TALLIN – HELSINKI - RYGA - KOWNO – 4 DNI

Cena od:1090.00

Plan

 

1  dzień

Wyjazd z miejsca  zbiórki w godzinach rannych,  przejazd  w kierunku granicy w Budziskach, bezpośredni przejazd do TALLINA,  zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg

2 dzień

Śniadanie zwiedzanie z  przewodnikiem  stolicy Estonii, m.in. Dolne i Górne  Stare  Miasto,  2  średniowieczne ulice Długa i Krótka Noga , Ratusz Miejski  z 1404 r, Dom Wielkiej  Gildii , baszty obronne m.in.: Gruba Małgorzata, Wysoki Herman na której   umieszczona  jest  pamiątkowa  tablica upamiętniająca   brawurową  akcję  ORP ORZEŁ, powrót   do   hotelu   na obiadokolację i  nocleg.

3 dzień

Śniadanie w m/ noclegu, przejazd do Rygi Zwiedzanie z przewodnikiem miejscowym stolicy Łotwy, w programie m.in. : Stare Miasto, dom Bractwa Czarnogłowych, ratusz, budynek parlamentu, zespół średniowiecznych kamieniczek  tzw. Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, katedra luterańska, wieża  telewizyjna. Po czasie wolnym przejazd do przejazd do hotelu zakwaterowanie. Obiadokolacja z muzyką na  żywo w Centrum Rozrywkowym LIDO, nocleg

4 dzień

Śniadanie  w m/noclegu. Przejazd do KOWNA, zwiedzanie miasta, m.in. Stare Miasto, Bazylika Katedralna, Zamek Kowieński, obiad. Wyjazd w kierunku granicy, przyjazd w miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.

 

Świadczenia: 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, autokar, ubezpieczenie, opieka pilota, podatek VAT ,

Zakwaterowanie: 3 noclegi  hotelu  ***, pokoje 2-3  os  z łazienkami

Transport: autokar Lux z klimatyzacją, toaletą, barek kawowy (kawa, herbata bezpłatnie)

 

Cena nie obejmuje opłat za bilety wstępu, usługi przewodników miejscowych, wypożyczenie zestawów słuchawkowych, na które należy przeznaczyć około 50€/ os.

 

Zadaj pytanie

Telefon 29 764 90 10 lub 29 764 81 55
PN-PT 9.00-18.00 | SOB 9.00-13.00
Facebook